Цікавою і змістовною була зустріч мешканців табору «Джерельце» із представниками Жашківського пожежного відділення. Вона складалася з двох частин.
Під час теоретичної, яка проходила в формі бесіди, учні закріпили знання з правил по техніці безпеки в лісі, під час походу, розпалювання вогнища, з вогненебезпечними предметами, побутовою технікою та проаналізували випадки з життя.
![](/IMG_1743.jpg) ![](/IMG_1752.jpg)
Більш цікавою для учнів стала практична частина. Адже тут вони приміряли на себе спорядження пожежника, ознайомилися з обладнанням пожежної машини та отримали перші навички гасіння пожежі.
![](/IMG_1749.jpg) ![](/IMG_1764.jpg)
|