Субота, 08.08.2020, 12:15
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Відділ освіти Жашківської РДА

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 217
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Новин
Друзі сайту
Календар
«  Вересень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Головна » 2015 » Вересень » 4 » РОЗВИТОК НАЦІОНАЛЬНО-МОВНОЇ ОСОБИСТОСТІ В УМОВАХ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ: НАДБАННЯ, РЕАЛІЇ, ПЕРСПЕКТИВИ
13:01
РОЗВИТОК НАЦІОНАЛЬНО-МОВНОЇ ОСОБИСТОСТІ В УМОВАХ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ: НАДБАННЯ, РЕАЛІЇ, ПЕРСПЕКТИВИ

 

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас 22-23  жовтня 2015 року взяти участь у

ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції

«РОЗВИТОК НАЦІОНАЛЬНО-МОВНОЇ ОСОБИСТОСТІ

В УМОВАХ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ: НАДБАННЯ, РЕАЛІЇ, ПЕРСПЕКТИВИ»

 

Напрями роботи конференції:

 1. Розвиток мовної особистості: ретроспективний огляд.
 2. Пріоритетні напрями сучасної мовно-літературної освіти.
 3. Мовна особистість у контексті дошкільної, шкільної і вищої освіти.
 4. Технології формування і розвитку мовної особистості.
 5. Лінгвістика, педагогіка, психологія, лінгводидактика: взаємозв’язок і взаємодія у процесі формування мовної особистості.
 6. Прикладна акмеологія в освіті.

 

            Матеріали будуть опубліковані в «Збірнику наукових праць Уманського державного педагогічного університету», який затверджено постановою Президії ВАК України як наукове фахове видання щодо публікацій наукових досліджень з галузі педагогічних наук.

 

Умови участі в конференції

1. Для участі у конференції необхідно до 1 жовтня 2015 року надіслати на електронну адресу оргкомітету  centre_mova@mail.ru  такі матеріали:

 • заявку (Шевченко-заявка);
 • текст статті в електронному варіанті (Шевченко-стаття);
 • копію платіжного доручення (сканований чек про оплату). Вартість 1 сторінки друкованого тексту – 35 грн. Оплату здійснювати за реквізитами (Приватбанк, Кучеренко Ірина Анатоліївна, № рахунку 5168757224418386). Інформацію про оплату просимо відразу повідомити по телефону (068) 794-85-73 (Ірина Анатоліївна).

2. Усі витрати, пов’язані з проживанням та харчуванням, здійснюються учасником за власний рахунок або за рахунок організації, що його відрядила. Просимо повідомити заздалегідь про необхідність замовлення місця проживання.

3. Для участі в роботі конференції необхідно сплатити організаційний внесок у розмірі 150 гривень, якщо участь заочна – 100 грн. (для часткового покриття витрат, пов’язаних з підготовкою робочих матеріалів конференції, інформаційно-організаційним забезпеченням, культурної програми).

 

Вимоги до змісту та технічного оформлення тексту статті

Статті до збірника повинні мати елементи, що відповідають постанові Президії ВАК України «Про підвищення вимог до фахових видань, внесених до переліків ВАК України» від 15.01.2003 року № 7-05/1:

 • Постановка проблеми у загальному вигляді та її зв'язок з важливими науковими та практичними завданнями.
 • Аналіз останніх досліджень і публікацій, у яких започатковано розв’язання цієї проблеми і на які спирається автор; виділення невирішених раніше частин загальної проблеми, котрим присвячується означена стаття.
 • Формулювання мети статті (постановка завдання).
 • Виклад основного матеріалу дослідження з повним обґрунтуванням отриманих наукових результатів.
 • Висновки дослідження і перспективи подальших розвідок у даному напрямку.
 • Список використаних джерел, складений відповідно до вимог ВАК (Бюлетень ВАК №3, 2008 р.).

 

Порядок розміщення матеріалу:

 • УДК;
 • Прізвище, ім’я автора (українською, російською, англійською мовами);
 • Науковий ступінь, вчене звання, посада та місце роботи автора (без скорочень);
 • Назва статті (українською, російською, англійською мовами);
 • Анотація повинна бути структурованою, містити мету дослідження та застосовані методи, основні одержані висновки. Представляється трьома мовами: українською, російською (500–600 друкованих знаків з пробілами) та англійською (900–1000 друкованих знаків з пробілами);
 • Ключові слова українською, російською та англійською мовами (8−10 понять);
 • Посилання на використані джерела, які оформлюються у квадратних дужках, де через кому вказується номер джерела та сторінка цитування у даному виданні (зразок [4, с. 56]). Література має оформлюватися за алфавітом.

 

Під час оформлення матеріалів просимо враховувати такі вимоги:

 • Загальний обсяг від 21 сторінок друкованого тексту формату А-4. Стандарти: шрифт Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал 1,5, абзацний відступ 1,25 см, всі поля 2,5 см, редактор Word, тип файлу RTF. У тексті слід використовувати символи за зразком: лапки типу «…», дефіс (-), тире (–), апостроф (’). Малюнки, виконані векторною графікою, мають бути вміщені одним об’єктом або згруповані. Скановані малюнки виконувати з роздільною здатністю не менше 300 dpi та прив’язувати їх до тексту й групувати у відповідному масштабі.
 • За достовірність фактів, цитат, імен, назв та інших відомостей відповідають автори. Автори, які не мають наукового ступеня, додають до статті рецензію наукового керівника або іншого фахівця з науковим ступенем (засвідчену печаткою за місцем роботи рецензента). Редакційна колегія зберігає за собою право на редагування і скорочення статей, а при потребі – повернення на доопрацювання.
 • До статті (окремим файлом) додається довідка про автора, у якій зазначається: прізвище, ім’я та по батькові автора (ів), науковий ступінь, вчене звання, посада, повна назва місця роботи та підрозділу (кафедра, лабораторія тощо), домашня адреса (обов’язково вказати область та поштовий індекс), контактні телефони, e-mail.
 • Видання здійснюватиметься на основі самофінансування, за кошти авторів з розрахунку кількості сторінок та обов’язкової пересилки авторського примірника. Вартість однієї сторінки коректорського варіанту тексту А-4 – 35 грн. Пересилка авторського екземпляру збірника його дописувачу поштою – 30 грн.

 

Заявка учасника

Прізвище, ім’я, по батькові

 

Науковий ступінь, вчене звання

 

Місце роботи, посада

 

Назва доповіді

 

Напрям роботи конференції

 

Адреса для листування

 

Електронна  адреса

 

Контактні телефони

 

Форма участі в конференції (необхідне підкреслити)

виступ з доповіддю (до 15 хв.), виступ з повідомленням (до 5 хв.), узяти участь як слухач, подати матеріали для публікації

 

 

Контактна інформація

(04744) 3-05-88 факультет української філології

(098) 875-40-50 Мамчур Лідія Іванівна 

(068) 794-85-73 Кучеренко Ірина Анатоліївна

E-mail: centre_mova@mail.ru.

Переглядів: 375 | Додав: zhrvo | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: