Неділя, 04.12.2022, 21:01
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Відділ освіти Жашківської РДА

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 220
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Новин
Друзі сайту
Календар
«  Грудень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Головна » 2012 » Грудень » 21 » Результати ІІ туру олімпіади з інформаціно-комунікаційних технологій
16:18
Результати ІІ туру олімпіади з інформаціно-комунікаційних технологій
Результати ІІ туру  олімпіади з інформаціно-комунікаційних технологій  в Жашківському районі 
15 грудня 2012року
№ п/п ПІБ Навчальний заклад ПІБ Вчителя Клас Word Excel PowerPoint Access Загальна кількість балів місце
1 Завертана Інна Ярославівна №1 Ярош О.М. 11 10 22 22 23 77 І
2 Мотузко Роман Станіславович №1 Ярош О.М. 11 5 10 25 0 40 ІІ
3 Поліщук Дмитро Володимирович Скибинська ЗОШ Сипіна Р.І. 10 9 4 20 5 38 ІІІ-ІV
4 Сілецький Анатолій Петрович №2 Савчук П.М. 11 9 3 8 13 33 III-IV
5 Гаврилова Наталія Олегівна Соколівський ліцей Свиридюк С.В. 10 9 3 18 0 30  
6 Панков Денис Вадимович №3 Олійник О.В. 9 8 3 9 10 30  
7 Яровенко Мировлав Валерійович Соколівський ліцей Свиридюк С.В. 11 8 4 13 5 30  
8 Петренко Юрій Ігорович №5 Приймак С.В.   9 0 20 0 29  
9 Салівський Богадн Олегнович №5 Приймак С.В.   10 3 9 5 27  
10 Горпинюк Володимир Юрійович №2 Савчук П.М. 11 10 3 13 0 26  
11 Дерев’янко Олександр Юрійович №1 Ярош О.М. 10 9 3 13 0 25  
12 Чернишенко Лілія Леонідівна №3 Олійник О.В.   8 2 13 0 23  
13 Лісецький Владислав Юрійович Нагірнянська ЗОШ Куріченков Ю.С. 11 8 3 11 0 22  
14 Дерев’янко Віктор Юрійович №1 Ярош О.М. 9 6 0 13 0 19  
15 Сидоренко Анастасія Валеріївна Баштечківська ЗОШ Куник Т.М. 10 9 3 7 0 19  
16 Вернюк Людмила Сергіївна Баштечківська ЗОШ Куник Т.М. 10 10 3 5 0 18  
17 Ломачинський Дмитро Олександрович №3 Олійник О.В.   7 0 5 5 17  
18 Заводянська Ганна Юріївна Пугачівська ЗОШ Савчук А.В.   8 3 4 0 15  
19 Онищук Володимир Сергійович Нагірнянська ЗОШ Куріченков Ю.С.   6 0 0 5 11  
20 Матюшкіна Тетяна Олегівна Кривчунецька ЗОШ Кузьменко А.М.   7 3 0 0 10  
21 Репецька Наталія Олександрівна Пугачівська ЗОШ Савчук А.В.   8 2 0 0 10  
22 Павлюк Альона Юріївна Кривчунецька ЗОШ Кузьменко А.М.   5 0 0 0 5  
Голова журі  Ярош О.М.
Члени журі Савчук П.М.
Свиридюк С.В.
width=
Переглядів: 645 | Додав: zhrvo | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: