Вівторок, 28.09.2021, 04:28
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Відділ освіти Жашківської РДА

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 219
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Новин
Друзі сайту
Календар
«  Травень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Головна » 2012 » Травень » 24 » «Історія міст і сіл України"
16:55
«Історія міст і сіл України"
Головне управління освіти і науки 
Черкаської обласної державної адміністрації

Черкаський обласний Центр туризму,
краєзнавства і екскурсій учнівської молоді
Черкаської обласної ради

Н А К А З

05.04.2012 № 23
м. Черкаси


Про підсумки проведення обласного
етапу Всеукраїнської історико-географічної
експедиції учнівської та студентської молоді
«Історія міст і сіл України»

На виконання наказу Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 03.11.2007 № 549 «Про проведення обласного етапу Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України» (далі - експедиція) 5 квітня 2012 року відбулося засідання журі, яке розглянуло роботи, що надійшли для участі в експедиції.
Усього надійшло 72 роботи з 19 районів та 5 міст області. Участь в експедиції взяли педагогічні працівники навчальних закладів міст Черкаси, Канів, Умань, Сміла, Ватутіне, Городищенського, Драбівського, Жашківського, Звенигородського, Золотоніського, Кам`янського, Канівського, Корсунь-Шевченківського, Катеринопільського, Лисянського, Маньківського, Монастирищенського, Смілянського, Тальнівського, Уманського, Черкаського, Чигиринського, Чорнобаївського та Шполянського районів.
Не взяли участі в експедиції педагогічні працівники навчальних закладів Христинівського району та міста Золотоноша.
На підставі рішення журі експедиції
НАКАЗУЮ:
1. Визнати лауреатами та нагородити грамотами обласного Центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради пошуково-дослідницькі роботи, які набрали від 80% до 85% від максимальної кількості балів:

за напрямком «Нарис-опис»:
- Антоненко Крістіну, ученицю 11 класу Смілянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-колегіум» Смілянської міської ради (керівник Мачуський С.О.), за роботу «Сміла релігійна»;
- вихованців гуртка «Екологи-краєзнавці» станції юних туристів м. Умані (керівник Джога Н.Д.), за роботу «Село Громи – колиска Уманщини»;
- творчу групу учнів Дирдинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Городищенської районної ради (керівник Пелях В.А.), за роботу «Свідки минулої епохи»;
- творчий колектив керівників та учасників гуртка «Екотур» Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Смілянської міської ради (керівники Хроменко З.В., Решетняк Ю.П. ), за роботу «Юрова Гора: у пошуках міста Кулдюра»;
- вихованців гуртка «Юні історики-краєзнавці» Смілянського Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради (Михайлова А.В.), за роботу «Земля поетів і героїв»;
- Ткаченко Анастасію, ученицю 9-а класу Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Смілянської міської ради (керівник Подрушняк Л.І.), за роботу «Не ранить нікого ця дивна стріла…бо її назва – Бузуків – моя рідна земля…»;
- вихованців туристичного клубу «Блудний Грунь» Жашківського районного Будинку дитячої та юнацької творчості Жашківської районної ради» (керівник Сорокін С.А.), за роботу «Село Баштечки»;
- Елоян Каріну та Матвійко Вікторію, учениць 10 класу Хлистунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Городищенської районної ради (керівники Дудник О.В., Кирпатий М.М.), за роботу «Мальовнича Хлистунівка»;
- вихованців гуртка «Краєзнавець», Петропавлівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Городищенської районної ради (керівник Курінна О.А.), за роботу «Село Петропавлівка»;
- творчий колектив педагогів та учнів Кривоколінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тальнівської районної ради, за роботу «Вулицями мого села»;
- вихованців гуртка «Пішохідний туризм» Чорнобаївського районного центру дитячої та юнацької творчості Чорнобаївської районної ради (керівник Осипюк А.О.), за роботу «Вереміївка – місце щирих козацьких сердець»;
- вихованців історичного гуртка Малобурімської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чорнобаївської районної ради (керівник Волох Л.В.), за роботу «Моє село – Мала Бурімка»;
- творчу групу туристсько-краєзнавчого гуртка (керівник Кравченко О.С.) Маньківського районного центру дитячої та юнацької творчості Маньківської районної ради, за роботу «Село Кищенці»;
- творчу групу туристсько-краєзнавчого гуртка Маньківського районного центру дитячої та юнацької творчості Маньківської районної ради (керівник Кравченко О.С.), за роботу «Село Попівка»;
- Новодрана Сергія, Сидорця Павла, учнів Безпальчівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Драбівської районної ради (керівник Мірошниченко С.С.), за роботу «Село, в якому я живу»;
- Падалку Олександра, учня 9 класу Жорнокльовівського навчально-виховного комплексу Драбівської районної ради (керівник Падалка С.М.), за роботу «Моє рідне село Жорнокльови»;
- Риженка Миколу, учня 9 класу, Халаїдівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Монастирищенської районної ради (керівник Риженко Т.А.), за роботу «Святе, як хліб, моє рідне село»;
- Ткаченка Максима, Козаченка Максима, членів туристсько-краєзнавчого гуртка Кам’янської станції юних техніків (керівник Сірченко Т.П.), за роботу «Кам’янка крізь призму віків»;
- вихованців гуртка «Наш рідний край» Малостаросільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради (керівник Карпенко Н.А.), за роботу «Село Мале Старосілля»;
- Плясунову Ніну Григорівну, учителя історії Теклинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради, за роботу «Село Теклине»;
- Федорову Дарину, ученицю 9 класу, Каверіна Сергія, учня 11 класу, Тернівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради (керівник Кочерженко О.А.), за роботу «Сторінки історії мого села Тернівка»;
- вихованців гуртка «Краєзнавець» Мельниківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Смілянської районної ради (керівник Москаленко С.М.), за роботу «Нарис-опис села Мельниківка»;
- Демчука Миколу Петровича, директора Боярського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Лисянської районної ради, за роботу «Село на нашій Україні, неначе писанка село…»;
- Шевчик Наталію Миколаївну, керівника краєзнавчо-туристичного гуртка Лисянського районного Будинку дитячої та юнацької творчості Лисянської районної ради, за роботу «Село Товсті Роги»;
- вихованців краєзнавчого гуртка Городницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Уманської районної ради (керівник Курницький А.П.), за роботу «Історія села Городниці».

2. Узагальнити досвід написання кращих робіт та направити у навчальні заклади для практичного використання.
4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор Центру М.А.Гоменюк
Переглядів: 838 | Додав: zhrvo | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: