Вівторок, 25.09.2018, 02:12
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Відділ освіти Жашківської РДА

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 212
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Друзі сайту

Дошка оголошень

Головна » Дошка оголошень » оголошення » оголошення

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи ’’Інклюзивно-ресурсний центр”
21.08.2018, 22:10

Відповідно до рішення районної ради від 24.04.2018 № 23-9/УІІ «Про створення Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Жашківської районної ради Черкаської області» , п.5.6, 6.3, 6.4 Статуту Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Жашківської районної ради Черкаської області», затвердженого ріиіенням районної ради від 24.04.2018 № 23-9/УІІ, наказу Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Жашківської районної ради Черкаської області від 20.08.2018 № 1 «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників Комунальної установи ’’Інклюзивно- ресурсний центр” Жашківської районної ради» Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Жашківської районної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад фахівців ІРЦ:

-учителя-олігофренопедагога,

-учителя-логопеда,

-практичного психолога.

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Жашківської районної ради Черкаської області знаходиться за адресою: 19200 Черкаська обл. м.Жашків, вул..Соборна, 56.

Умови оплати праці педагогічних працівників Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Жашківської районної ради Черкаської області: посади педагогічних працівників Центру прирівнюються до посад педагогічних працівників спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів) згідно а . переліком педагогічних посад), заробітна плата складається із посадового окладу, надбавок від посадового окладу, доплата та надбавка за вислугу років

Вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю “Спеціальна освіта”, “Корекційна освіта”, “Дефектологія”, “Психологія”.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає особисто конкурсній комісії такі документи:

1.1. Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає (особисто або поштою) конкурсній комісії такі документи:

копію паспорта громадянина України;

письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

копію трудової книжки;

копії документів про освіту з додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Реєстрація документів від претендентів на заміщення вакантних посад здійснюється Комунальною установою «Інклюзивно-ресурсний центр» Жашківської районної ради Черкаської області (19200 Черкаська обл. м.Жашків, вул.Соборна, 56).

Строк подання документів - до 11 вересня 2018 року.

У разі невідповідності наданих документів встановленим вимогам, претенденти на заміщення вакантної посади до конкурсного відбору не допускаються.

Конкурс передбачає складання кваліфікаційного письмового іспиту та проведення співбесіди, які проводяться за напрямами:

-знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами;

-знання основ спеціальної педагогіки.

Конкурс відбудеться у приміщенні відділу освіти райдержадміністрації (19200 Черкаська обл. м.Жашків, вул.Соборна, 56): 12 вересня о 10.00 год. - письмовий кваліфікаційний іспит, 13 вересня - о 10.00 год. - співбесіда.

Результати конкурсного відбору оприлюднюються на офіційних сайтах Жашківської районної ради та відділу освіти райдержадміністрації.

За додатковою інформацією про проведення конкурсного відбору звертатись до Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Жашківської районної ради Черкаської області (19200 Черкаська обл. м.Жашків, вул.Соборна, 56), Мазур Михайло Михайлович, тел.: 0961657211

Додав: zhrvo |
Переглядів: 11 | Розміщено до: 11.09.2018 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: